Domki letniskowe i drewniane
producent - ZBYLUT

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku usług budowlanych od 1986 roku. Pierwotnie zajmowaliśmy się głównie produkcją popularnej w latach 80-tych boazerii oraz wyrobów z drewna. Dzięki nastawieniu na sukces, wizjonerskim pomysłom oraz wysokiej jakości usługom, nasza firma bardzo szybko się zaczęła się rozwijać, rozszerzając swą działalność zarówno na całą Polskę, jak i poza jej granice.

W ślad za zmieniającymi się trendami i zapotrzebowaniami konsumentów, zaczęliśmy - piętnaście lat temu - projektować i produkować domki letniskowe z drewna. Okazało się, że był to trafiony wybór. Do dziś udało nam się zrealizować ponad 1000 projektów - dla producenta, którym jesteśmy, to prawdziwy sukces.

Nasze obiekty odznaczają się wysoką jakością wykonania, dbałością o szczegóły oraz wykorzystywaniem najlepszych, ekologicznych surowców. Jako doświadczona firma przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby nasze budynki były chlubną wizytówką i dawały świadectwo najwyższego profesjonalizmu w każdym aspekcie naszej pracy.

Siedziba firmy, jak i hale produkcyjne znajdują się w sercu Beskidu Żywieckiego, w centrum malowniczej miejscowości Ujsoły, oddalonej o około 30 km od Żywca przy międzynarodowej trasie wiodącej na Słowację. Dojazd do firmy jest bardzo łatwy i wygodny. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i projekty przez 6 dni w tygodniu. Na miejscu możecie się przekonać, że w dużej hali o powierzchni ponad 500m2 dysponujemy nowym, specjalistycznym parkiem maszynowym do obróbki drewna oraz profesjonalnie zaopatrzonym zapleczem.

Do 2011 roku utrzymywaliśmy wyłącznie współpracę z pośrednikami sprzedaży. W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów, podjęliśmy jednak decyzję, aby wejść na rynek jako niezależna firma i producent oferujący bardzo atrakcyjne ceny. Oprócz wieloletniego doświadczenia, naszym ogromnym atutem jest zgrana, wyspecjalizowana ekipa montażowa, która stawia obiekty w zaledwie jeden dzień! Oferujemy konstrukcje letniskowe, ale także budynki odpowiadające na potrzeby tych, którzy pragną mieszkać w nich przez cały rok.

Naszą misją jest maksymalne zaspokojenie oczekiwań klienta zgodnie z góralską uczciwością i prawdziwą rzetelnością. Dla nas najważniejszy jest KLIENT na każdym etapie współpracy!
Referencje